Wild beer co.

Tento mladý a perspektivní pivovar by se dal charakterizovat zejména svojí láskou k chuti piva, k pivovarskému řemeslu a k inovacím. Jelikož se snaží používat nové a inovativní postupy při vytváření těch z nejstarších pivních stylů, což přináší zcela nové chutě a výjimečné zážitky pro pivní nadšence.

K dosahování tak výjimečných výsledků dochází zejména pomocí užívání neobvyklých kvasinek a alternativními formami fermentace, které snoubí s dozráváním v sudech a se speciálním programem míchání jednotlivých moků. Pivovar je opravdový farmářský pivovar, jelikož sídlí na anglickém venkově a to přímo ve starém farmářském objektu.

Pivovar většinou používá divoké kvašení, čímž se jejich piva stávají opravdu jedinečná. Tyto kvasnice byly zachyceny ze sousedního jablečného sadu a tak tato piva dostávají velmi jedinečnou chuť a tvář, kterou se Wild Beer Co snaží dotvářet netradičními lokálními přísadami.

Momentálně se pivovar rozšiřuje budováním zcela nové budovy pivovaru, což pivovaru umožní rozšířit svoji výrobu a hlavně připravovat piva ještě vyšší kvality. Tato nová budova rozšiřuje pivovar na tolik, že se pomalu stává jedním z hlavních řemeslných pivovarů ve Velké Británii, což je opravdu obdivuhodné a nezbývá než se těšit na jejich novou produkci!

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.