Čerstvé novinky z pivovaru STONE BREWING a ROGUE na našem skladě!

Posted by admin / No comments

A je to tady!

Na sklad nám dovalila hromada čerstvých novinek z pivovaru Stone Brewing a Rogue. Jsou to parádní kousky, které se skvěle hodí k jakékoliv příležitosti. Stačí si jen objednat, vybrat vhodné místo na vychutnání a pak už jen otevřít a užít si tento zážitek plný báječných chutí. Třeba někde v bandě přátel u grilovačky, na chatě, u vody nebo prostě kdekoliv. Nově je veškerá produkce od Stone vařena v USA.

Stone Brewing

  • Scorpion Bowl IPA – 7 % alc., tropická chuť bez přídavku ovoce, pouze s použitím chmele Mosaic a Loral a Mandarina Bavaria, dodává tomuto pivku krásnou květinovou vůni a citrusovou chuť.
  • Neverending Haze IPA – 4 % alc., intenzivní chuť a to pouze se 4 % alkoholu. Steve Gonzalez, Sládek experimentálních várek a manažer inovací v posledních několika měsících experimentoval s mnoha různými kmeny kvasinek, až nakonec dosáhl perfektních tónů pomeranče a citrusů, které dokonale spolupracují a vytváří svěží ovocnou vůni. V chuti pak Mosaic a citra. Jsme nadšeni, že touto novou verzí můžeme zahájit další skvělý pivní rok!
  • Tangerine Express IPA – 6,7 % alc., tangerine express je výsledkem úžasné práce s použitím kvalitního ovocem. To je klíč k dosažení této intenzivní svěžesti. Ovocné pyré se mísí výjimečně dobře s vůní a chutí chmele a vytváří tuhle skvělou IPU, která svoji čerstvostí chmele a hořkostí tohle pivko dokonale doplňuje.
  • Delicious IPA – 7,7 % alc., při vaření tohoto pivka se prošlo několika iteracemi pomocí mnoha receptů s různými typy chmelů, dokud se nedostalo na jedno ochutnávání. HA! To je ta správná receptura a tak se tenhle Single Hop dostal na svět. V chuti velice intenzivní IPA po citrusech s kořeněným koncem. Se sníženým obsahem lepku.

Rogue

  • Newport Nights – 9,8 % alc., v Newportu není nic jako noc, od řemeslného piva a nejčerstvějších mořských plodů až po rozdělávání ohně na pláži. Tohle pivo je věnováno nezapomenutelným nocím, které tady jedou ve velkým stylu. V chuti převládá mango, papája, mandarinka a následuje atomová bomba borovice a grapefruitu. Tohle pivo je prostě zážitek!
  • Newport Daze – 5,5 % alc., ráno po dlouhé noci, kdy sedíme na rozehřáté pláži, je tenhle kousek skvělým vyprošťovákem k této příležitosti. Tento hazy pale ale je bledě zakalený s ananasovým, mandarinkovým a broskvovým aroma, zakončený jemnou sladkostí. Prostě boží Hazy Pale Ale.
  • Chocolate Stout Nitro – 6,7 % alc., přidáním holandské čokolády do klasického Chocolate Stoutu vznikla tenhle čokoládovo-pivní chuť. Jde o dokonale krémový zážitek, který nikdy nebude chtít skončit. Má krásně ebenovou barvu a v chuti pak zemité čokoládové lanýže.